Teslimat

Garantilerimiz ve vaatlerimiz

Tazelik

Çiçeklerimiz doğrudan yetiştiricilerden ve açık artırmalardan kaynaklandığından, çiçekler normal olarak tomurcuk biçiminde alıcıya daha uzun süre dayanacakları şekilde gönderilir. Çiçeklerin taze olarak teslim edilmediği birkaç durumda, lütfen bize bildirin ve bunları ücretsiz olarak değiştirelim.

tazminat

Çiçeklerimiz çiçek tutkumuzu bıraktıklarında taze ve güzel olduklarından emin olmak için dikkatli bir şekilde paketlenir, fakat bazen çiçekler Taşıma sırasında hasar görür. Böyle bir durumda, lütfen bize ulaşın, böylece yedek bir buket ayarlayabiliriz. Geri ödemeyi alabilmek için orijinal ürünün iade edilmesi gerekebileceğini veya çoğu durumda hasarlı ürünün fotoğrafının gönderilmesinin yeterli olabileceğini lütfen unutmayın.

Alınan üründen memnun kalmazsanız, web sitemizdeki 'Bize Ulaşın' bağlantısını kullanarak en kısa sürede (ve teslimat tarihinden itibaren 3 gün içinde) bizimle iletişime geçmeniz gerekir. Çiçekler çabuk bozulduğu için 3 gün sonra şikayetler değerlendirilmez ve yenilenmesi veya ücret iadesi söz konusu değildir . İletişim formuna ekleyebileceğiniz kalite sorununun fotoğrafını isteyeceğiz.

Geç teslimatlar

Seçili teslimat tarihinde teslim edilmemesi durumunda, ya size tam olarak geri ödeme yaparız ya da siparişinizi yeniden göndeririz - bu sizin seçiminizdir, sadece bize bildirin. Bu, Özel günler  için geçerli değildir. 

Diğer spesifik zamanlı teslimat ( Nikah ve Cenaze ) hizmetimizi seçtiğiniz bir geç teslimat durumunda, siparişinizi tam olarak iade edeceğiz. Zamanında teslim etme vaadimizi yerine getirmemiz bizim için bir kayıptır. İstanbul Tariğinin ve hava şartlarının olumsuz olduğu dönemlerde istisnalar olabilir 

İptal - iade

Siparişiniz dağıtımıa çıktıktan sonra iptal edilmez ve değişiklik yapılmaz . Lütfen sipariş sonrasında . Gönderdiğiniz adres blgilerini Tekrar Kontrol ediniz . Yanlış verilen adres sonrası Başka ilçeye servis yapılmaz bunun için ek bir ücret istenir  . siparişiniz bizden kaynaklanan hatalar sonrasında Bankaların kartınızdaki tutarın iade edilmesi 3-5 gün sürebilir.